a  
             
a
 

Ürün Ayrıntıları

Geri Dön
 
Ürünlerimiz ACSON-A5WM15GR


ACSON
A5WM15GR


ACSON-A5WM15GR - Duvar Tipi Split Klima *Otomatik Rastgele Tekrar Çalışma *Otomatik Arıza İhbar Sistemi *Otomatik Hava Yönlendirme


Kapasite : 12.000 Btu/h
Fiyat :
$

Özellikler Broşürler ve Klavuzlar :

Duvar tipi split klimalarda 7500 Btu/h ile 26000 Btu/h aralığında ürünlerimiz mevcut olup daha detaylı bilgi için broşürümüzü inceleyebilirsiniz.

Otomatik Rastgele Tekrar Çalışma
Çalışma esnasında, enerjinin kesilip tekrar gelmesi halinde, cihaz otomatik olarak tekrar devreye girmekte ve enerji kesilmesinden önceki set edilmiş şartlarda çalışmasına devam etmektedir. Kompresörün devreye girmesi, 2-60 saniye içerisinde, herhangi bir zamanda, rastgele (random) olduğu için; Cihazın kurulu bulunduğu binada, birden fazla cihaz olması halinde, oluşabilecek demoraj akımlarının olumsuz etkilerinden korunulabilmektedir.

Sıcaklık Koruma Çevrimi
Isıtma çalışması esnasında, set edilen oda sıcaklığının sağlanması halinde, termostat iç ünite fanını düşük devirde çalıştırmaktadır. Ancak kullanıcının talebi doğrultusunda oda sıcaklığının sağlanması halinde, iç ünite fanının çalışmaması sağlanabilmektedir.

Otomatik Arıza İhbar Sistemi
Bu özellik sayesinde, cihazda herhangi bir arıza olması halinde, cihaz üzerindeki LED’ler yanıp sönmek suretiyle arızanın cinsini otomatik olarak bildirmektedir.

Otomatik Fan Hız Kontrolü
Cihazın kurulu olduğu odada, istenen şartların; optimum soğutma/ısıtma performansı ve enerji tasarrufu ile sağlanabilmesi için, iç ünite fan hızı otomatik olarak değişmektedir.

Uyku Modu
Sleep mode set edilmesi halinde set edilmiş sıcaklık otomatik olarak yavaş yavaş arttırılıp düşürülmektedir. Böylece enerji tasarrufu’da sağlanmaktadır. (Energy saving mode)

Çevre Dostu
A5WM10-25 G/GR serisi iç üniteler; R407c gazı ile çalışan ve ozon tabakasına zarar vermeyen dış üniteler ile uyumlu çalışabilmektedir. (sadece dış ünite değiştirilerek cihaz “Montreal Protocol Regulation” uygun hale getirilebilir.) R410A akışkanlı, A5WM09-25G/GR serisi iç üniteler ise A5LC09-25C/CR serisi dış üniteler ile çalışmaktadır.

Yıkanabilir Ön Panjur
Hava emiş ızgarası kolayca yerinden çıkarılarak temiz su ile yıkanabilir ve tekrar yerine takılabilir.

Otomatik Hava Yönlendirme
Bu özellik sayes inde şartlandırılmış hava aşağı ve yukarı otomatik olarak, sağa ve sola ise manuel olarak yönlendirilebilmektedir.

Turbo Çalışma
Oda ısısını set edilen sıcaklığa daha kısa sürede getirmek için, SOĞUTMA, ISITMA ve DRY modlarında iç ünite fanı YÜKSEK devirde 20 dakika çalışır.

24 Saat Gerçek Saat Zaman Ayarı
Bu özellik sayesinde 24 saat’lik bir zaman diliminde cihazın otomatik olarak çalıştırılması ve/veya durdurulması programlanabilir.

Kolay Servis
Fan ve ionizerin kolay ve hızlı temizlenebilmesi için , Hava Üfleme ağzı kolayca açılabilmektedir.

%99,9 Bakteri yakalama verimi NANO Teknoloji ürünü hava filtresi
Nano teknoloji ile üretilmiş 150 defa daha güçlü koku giderme ve 20 defa daha verimli filtreleme özelliği.

Negatif Ion Jeneratörü
Kendinizi, Doğadaki gibi, zinde hissetmeniz için , negatif ion üretmektedir.

Non-Thermal Plasma (NTP) Hava Temizleyici (Opsiyonel)
NTP, oksijen moleküllerini elektrik şarj edilmiş moleküller haline getirir. Bu oksijen atomları sigara dumanı, ev kokusu vb. birçok kokuyu, H2O ve CO2 gibi zararsız maddelerin içinde etkisiz hale getirir. Ayrıca oksitlenebilir yapısı bakteri, mites, mikrop ve maya gibi zararlılara zarar verir. Böylece odada temiz ve sağlıklı bir hava yaratır.

2 adet Kişisel Ayar
Zaman ayarı dahil 2 ayrı ayar yapılarak, kişiye özel kullanım imkanı vermektedir. İşbu kişisel ayarlar istenildiğinde değiştirilebilmektedir.

Telefon Kontrol-Ağ Arayüz Birimi (Nim-Tele)
Klima cihazını Telefon aracılığı ile Kontrol ve Kumanda eder. (Cihazlar Acson’un diğer NIM birimlerine de uyumludur.)

 
   
Gürlek Teknolojik İnşaat Ltd.Şti. 2011® Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                        Tasarım Pcart CS