a  
             
a
 

  Hakkımızda


  İş Ortaklarımız

  Sertifikalar

  Personel Eğitimi

  Yetkili Servisliklerimiz
 

Şirketimiz, 1996 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş olup halen bu misyonunu da korumaktadır. Ankara’da 5 araç ve 10 teknik personel ile hizmet vermekte olup, Türkiye genelinde konuşlanmış olan 82 servis istasyonu ile proje bazlı işleri yürütmektedir.

Tüketicileri ile yakın ve sürekli iletişim kurarak, gereksinimlerini doğru tespit edip,bu yönde örnek bir şirket olmak vizyonu ile hareket eden Gürlek Ltd.Şti. uzman ekibi ve servis kadrosu ile Klima sektöründeki yerini gün geçtikce sağlamlaştırmakta ve ürün yelpazesini genişletmektedir.

Firma olarak misyonumuz; müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak, marka bağımlılığını arttıran ürünler sunmak ve birden fazla marka konumlandırması ile farklı dağıtım kanallarına ulaşmaktır.

Teknolojiyi insan yararına en doğru, en hızlı ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla sürekli araştırma içindeyiz. Güven ve estetiğin buluştuğu noktada çözümlemelerimizi birinci sınıf işçilik ve ileri teknoloji ile konfora dönüştürüp kalitede, hizmette ve yenilikte sektörümüzde öncü olmak hedeflerimizdendir. Kurulduğumuz günden bu yana ''titiz ve kaliteli hizmet ilkemizden'' ödün vermedik, vermeyeceğiz.

 
   
Gürlek Teknolojik İnşaat Ltd.Şti. 2011® Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                        Tasarım Pcart CS